Kongre Tarihi ve Yeri
Uluslararası Laboratuvar Tıbbı ve 19. Ulusal Klinik Biyokimya Kongresi, 25 – 28 Nisan 2019 tarihleri arasında La Blanche Island Bodrum Otel’ de gerçekleşecektir.

Kongre Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe’dir. Kongre süresince bilimsel program doğrultusunda Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye simultane çeviri yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma Masaları
Kayıt ve danışma masaları 25 Nisan 2019 tarihinden itibaren 07:00 – 21:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Tüm otellerde misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 27 Nisan 2019 tarihinde saat 12:00 itibariyle kongre merkezinde bulunan kiosklardan ve kayıt masasından alabilecektir.

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.​

İptaller
Katılım iptali 15 mart 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra bir ay içerisinde yapılacaktır. İadelerin havale masrafı iade edilecek ücretten düşülecektir.